ClubPenguin Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Zagraj!Zagraj!  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przedstawcie Się!

Go down 
+3
Ari Uchiha
ericmonia
Bro123
7 posters
AutorWiadomość
Bro123
Admin Ping
Admin Ping
Bro123


Liczba postów : 64
Age : 26
Skąd : Gdynia
Nick w CP : Teeken12
Member : Kiedyś
Puffle : 11
Registration date : 28/12/2008

Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Przedstawcie Się!   Przedstawcie Się! Icon_minitimeNie Gru 28, 2008 11:09 pm

Witam Hello!
Jestem Bro123, naprawdę nazywam się Rafał.
Jestem Administratorem tego forum. Zajmuję się robieniem gier, słuchaniem muzyki i rysowaniem.
Lubię koty i pingwiny oczywiście Oczko Mam dziewczynę, nazywa się Marcela, jest w moim wieku Uśmiech
Pozdrawiam, teraz Wy napiszcie coś o sobie Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Bro123 dnia Sro Gru 31, 2008 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://forumcp.forumpolish.com
ericmonia
Moderator
Moderator
ericmonia


Liczba postów : 18
Skąd : szczecin
Registration date : 29/12/2008

Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawcie Się!   Przedstawcie Się! Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:36 pm

Ja nazywam się Eric (czyt.Eryk). Mam 11 lat i chodze do 5 klasy. Mam dziewczyne w moim wieku, interesuję się Grami,Tańcem,Informatyką.
Powrót do góry Go down
Ari Uchiha
Mini-Moderator
Mini-Moderator
Ari Uchiha


Liczba postów : 38
Age : 31
Skąd : Konoha
Registration date : 01/01/2009

Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Ari   Przedstawcie Się! Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 8:53 pm

To tak. Jestem Ari Uchiha. Naprawdę mam na imię Monika. Mam 12 lat, lubię wszelkiego rodzaju Anime i Mangę. Ze zwierząt uwielbiam wszystkie rasy kotów (nawet te drapieżne). Zwłaszcza Main Coony, Norweskie Leśne. A tak z "kuzynów" kotów to lubię lwy, pantery, lamparty... wszystkie.
Lubię psy (mniej niż koty). Sama mam psa. Wabi się Morgan, ale jest niezbyt, bo na mnie warczy i gryzie... A ma już 3 lata! Prawie 4!.
Lubię też oczywiście pingwiny. Zwłaszcza królewskie (czy jakoś tak xP)
Powrót do góry Go down
Yanki
Moderator
Moderator



Liczba postów : 3
Registration date : 01/01/2009

Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawcie Się!   Przedstawcie Się! Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:30 pm

Siema, mnie tu wszyscy znają x]
Nazywam się Maciek, mam 11 lat, moje zainteresowania to muzyka,sport,informatyka i breakdance/parkour. Nie mam dzziewczyny, bo jestem flirciarzem, co potwierdzi admin. mam 7 letniego psiaka co Frodo ma na imię ^^

See ya.
Powrót do góry Go down
Bro123
Admin Ping
Admin Ping
Bro123


Liczba postów : 64
Age : 26
Skąd : Gdynia
Nick w CP : Teeken12
Member : Kiedyś
Puffle : 11
Registration date : 28/12/2008

Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawcie Się!   Przedstawcie Się! Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 9:32 pm

Yanki napisał:
Siema, mnie tu wszyscy znają x]
Nazywam się Maciek, mam 11 lat, moje zainteresowania to muzyka,sport,informatyka i breakdance/parkour. Nie mam dzziewczyny, bo jestem flirciarzem, co potwierdzi admin. mam 7 letniego psiaka co Frodo ma na imię ^^

See ya.
A znają, znają =]
I potwierdzam! xP

To nie fair! Ja nie znam xD TYLKO DLA MODÓW! Ari Uchiha
Powrót do góry Go down
https://forumcp.forumpolish.com
marga
Noworodek
Noworodek



Liczba postów : 2
Registration date : 02/01/2009

Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawcie Się!   Przedstawcie Się! Icon_minitimePią Sty 02, 2009 3:36 pm

Cze! mam nick marga.Ale naprawdę nazywam się Agnieszka . Mam 8 lat ( wiem mała jestem ) chodzę do klasy 2. W 1 klasie chcieli mnie przenieść do 2 bo wyrastałam poza poziom. Chłopaka nie mam ( i nie będę zapewniam was ). To na tyle o mnie.

Nie bój się że jesteś mała. Wśród nas będzie spoko. 2 klasa... Ja 6 (oops) TYLKO DLA MODÓW! Ari Uchiha
Powrót do góry Go down
Tigix800
Mini-Moderator
Mini-Moderator



Liczba postów : 20
Skąd : Gdynia
Nick w CP : Tig800
Member : Kiedyś
Registration date : 02/01/2009

Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawcie Się!   Przedstawcie Się! Icon_minitimeWto Sty 06, 2009 9:46 pm

[quote="Bro123"]
Yanki napisał:
Siema, mnie tu wszyscy znają x]
Nazywam się Maciek, mam 11 lat, moje zainteresowania to muzyka,sport,informatyka i breakdance/parkour. Nie mam dzziewczyny, bo jestem flirciarzem, co potwierdzi admin. mam 7 letniego psiaka co Frodo ma na imię ^^

See ya.


Ja też potwierdzę :P.

A teraz o mnie
Mnie zna Bro123 i Yankimim.
/\ /\
Mam 11 lat i | chodzę |z nimi do klasy Lubię muzę no grać na kompie. Mój ulubiony zwierzak to kot (mam 3 :P) Mam dziewczyna( nazywa się Emila). No i to tyle o mnie.
Powrót do góry Go down
http://www.metin2.8forum.net
krzysiek1998
Przedszkolak
Przedszkolak
krzysiek1998


Liczba postów : 11
Skąd : znasz Gary'ego G?
Registration date : 22/01/2009

Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawcie Się!   Przedstawcie Się! Icon_minitimeCzw Sty 22, 2009 9:37 pm

Jestem Krzysiek. Interesuje się Muzyką i Club Peguin oczywiście ;P Moje ulubine zwierzęta to psy, Puffle xD i Pingwin ;D
Mam 10 lat, w lutym będę miał 11 :P Trochę młody jestem, ale cóż! Dziewczyny nie mam ;P Ale mam jedną na oku Serce Oczko i chyab będziemy razem Język
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.esite.pl
Bro123
Admin Ping
Admin Ping
Bro123


Liczba postów : 64
Age : 26
Skąd : Gdynia
Nick w CP : Teeken12
Member : Kiedyś
Puffle : 11
Registration date : 28/12/2008

Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawcie Się!   Przedstawcie Się! Icon_minitimeCzw Sty 22, 2009 9:57 pm

krzysiek1998 napisał:
Jestem Krzysiek. Interesuje się Muzyką i Club Peguin oczywiście ;P Moje ulubine zwierzęta to psy, Puffle xD i Pingwin ;D
Mam 10 lat, w lutym będę miał 11 :P Trochę młody jestem, ale cóż! Dziewczyny nie mam ;P Ale mam jedną na oku Serce Oczko i chyab będziemy razem Język
No to powodzenia Oczko
Dzisiaj u nas w szkole była dystkoteka i ja z Tigixem tańczyliśmy z naszymi laskami Język
Było fajnie Oczko
Powrót do góry Go down
https://forumcp.forumpolish.com
Sponsored content





Przedstawcie Się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawcie Się!   Przedstawcie Się! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przedstawcie Się!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ClubPenguin Forum :: Nasze Forum :: Witaj na forum :)-
Skocz do: