ClubPenguin Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Zagraj!Zagraj!  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zarób troche kasy na Membera

Go down 
+2
Kaktusik
ericmonia
6 posters
AutorWiadomość
ericmonia
Moderator
Moderator
ericmonia


Liczba postów : 18
Skąd : szczecin
Registration date : 29/12/2008

Zarób troche kasy na Membera Empty
PisanieTemat: Zarób troche kasy na Membera   Zarób troche kasy na Membera Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:04 pm

Istnieje wiele firm oferujących na kasę za oglądanie reklam. Jedną z nich jest startujący dopiero Adbux. No to do roboty:
1. Zakładamy PayPala
- wchodzimy na http://www.paypal.pl/pl
- klikamy na załóż konto i wybieramy konto osobiste
- następnie wypełniamy pola prawdziwymi danymi, ale dla bezpieczeństwa warto lekko skłamać i klikamy na tak pod regulaminem (nie zwracaj uwagi na to, że konto jest od 18 lat, gdyż chodzi o konto w banku)
- rezygnujemy z karty kredytowej i czekamy na wiadomość.
- mamy już konto na "wirtualną" kasę
2. Zakładamy konto na Adbuxie
- klikamy na register
- wypełniamy dane
- czekamy na wiadomość...
- ...i mamy konto
Kilka informacji:
- po zalogowaniu by zarobić klikamy na Surf Ads i wybieramy jedną z reklam, oglądamy ją przez 30 sekund. Kiedy pojawia się napis Done zamykamy okienko i dostajemy centa.
- klikając na Members (czasami może być My Stats) mamy możliwość wypłaty
- W Members znajduje się nasz link aktywacyjny, jeśli ktoś się z niego zarejestruje konto będziemy dostawać poza tym co zarobimy 100% tego co on zarobi.
- Kiedy mamy 10$ wypłacamy na PayPala i kupujemy Membera lub konto premium w różnych grach typu BiteFight

Jeśli nie uważasz mojego poradnika za bezsensowny spam skorzystej z tego linku http://adbux.org/?r=wilczur

Poradnik napisany pzez mojego kolege lecz dal mi prawa autorskie to rozpowszechniania go.

Przydatny poradnik. Przyklejam TYLKO DLA MODÓW! Ari Uchiha
Powrót do góry Go down
Kaktusik
Mini-Moderator
Mini-Moderator
Kaktusik


Liczba postów : 22
Registration date : 29/12/2008

Zarób troche kasy na Membera Empty
PisanieTemat: Re: Zarób troche kasy na Membera   Zarób troche kasy na Membera Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:08 pm

Fajny poradnik.Ale ja mam założone konto w Dolarku.com i nie wiem jak się przelewa kasę.Pomoc?
Powrót do góry Go down
Bro123
Admin Ping
Admin Ping
Bro123


Liczba postów : 64
Age : 26
Skąd : Gdynia
Nick w CP : Teeken12
Member : Kiedyś
Puffle : 11
Registration date : 28/12/2008

Zarób troche kasy na Membera Empty
PisanieTemat: Re: Zarób troche kasy na Membera   Zarób troche kasy na Membera Icon_minitimePon Gru 29, 2008 12:56 pm

Bardzo dobry poradnik Oczko
Nie wiem czy takie kupowanie jest bezpieczne, ale na razie nie zabraniam dawać takich linków Puffle
Bezpieczne mój kolega już około 10 razy miał memba TYLKO DLA MODÓW! ericmonia
Powrót do góry Go down
https://forumcp.forumpolish.com
Draco
Mini-Moderator
Mini-Moderator
Draco


Liczba postów : 47
Age : 28
Registration date : 01/01/2009

Zarób troche kasy na Membera Empty
PisanieTemat: Re: Zarób troche kasy na Membera   Zarób troche kasy na Membera Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 10:56 pm

Całkiem niezły poradnik. Na razie mam membera, więc nie muszę korzystać, ale może kiedyś. : )
Powrót do góry Go down
marga
Noworodek
Noworodek



Liczba postów : 2
Registration date : 02/01/2009

Zarób troche kasy na Membera Empty
PisanieTemat: Re: Zarób troche kasy na Membera   Zarób troche kasy na Membera Icon_minitimePią Sty 02, 2009 3:28 pm

Bardzo przydatny poradnik. 10/10 może wypróbuje . Bo skoro to bezpieczne.
Powrót do góry Go down
krzysiek1998
Przedszkolak
Przedszkolak
krzysiek1998


Liczba postów : 11
Skąd : znasz Gary'ego G?
Registration date : 22/01/2009

Zarób troche kasy na Membera Empty
PisanieTemat: Re: Zarób troche kasy na Membera   Zarób troche kasy na Membera Icon_minitimeCzw Sty 22, 2009 9:44 pm

Przydatny temat! 10/10
Powrót do góry Go down
http://clubpenguin.esite.pl
Sponsored content





Zarób troche kasy na Membera Empty
PisanieTemat: Re: Zarób troche kasy na Membera   Zarób troche kasy na Membera Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zarób troche kasy na Membera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ClubPenguin Forum :: Gra ClubPenguin :: Poradniki-
Skocz do: